Наша компанія ТОВ «НТСК» займається проектуванням і постачанням технічних засобів АСУ ТП на основі пневматичних компонентів, електроніки, запірно-регулюючої арматури таких відомих світових брендів як FESTO, SIEMENS, BOSCH REXROTH, GSR, END ARMATUREN, END AUTOMATION, WATERGATES. Ми проектуємо обладнання для різних галузей промисловості від харчової до нафтопереробної. При цьому узгоджуються між собою окремі складові частини автоматизованої установки, враховуються умови експлуатації та обслуговування. Компанія була створена фахівцями в області автоматизації. До складу нашої команди входять фахівці з пневматики, гідравліки, електроніки та програмування.

ТОВ «НТСК» виконує наступні види робіт:

  • складання пневматичних, електричних схем
  • 3D моделювання
  • 2D креслення
  • підбір пневматичних, електричних компонентів і запірної арматури
  • проектування, збір шаф керування

Використовуючи наші послуги, Ви отримуєте, комплексну розробку, поставку необхідного обладнання для спроектованої системи. Також ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування зазначеної техніки.

Ми є партнером фірми ФЕСТО на Україні. Більше 50 компаній входять в концерн FESTO, пропонуючи послуги в багатьох регіонах світу. Ім’я FESTO представлено в 160 країнах і символізує найвищий рівень якості та незмінний технічний прогрес. Нашими замовниками є підприємства в автомобільній, машинобудівній і металургійній промисловості. Обладннання активно використовується в харчовій, будівельній, хімічній та фармацевтичній індустрії, в мережах електро-, водо- і теплозабезпечення.

Компанія ТОВ «НТСК» успішно розвиває ставші вже традиційними зв’язки з великими підприємствами і встановлює ділові контакти з малими фірмами, число яких швидко зростає. Саме в щоденній глибокій співпраці з нашими партнерами ми бачимо основу для свого успішного розвитку. Постійне вдосконалення рішень для клієнта є законом нашого колективу. Фахівці компанії проектують, програмують, виготовляють і вводять в експлуатацію різні системи керування.

Ви можете отримати від НТСК погоджені один з одним та налаштовані частини системи: перевірені на практиці елементи, надійні пристрої і перевірене програмне забезпечення. Ви концентруєте свою увагу лише на Вашому обладнанні, а ми створюємо для нього комплексну систему управління, що відповідає вимогам часу і поставляється за доступною ціною.

З ТОВ «НТСК» Ви успішно реалізуєте власну систему управління швидко і економічно!